Hakkımızda

Mobilya sektörü tarihin en uzun soluklu serüveni içerisinde kendisine sağlam yer edinerek ihtiyaçlar doğrultusunda her daim aranan bir kavram olmuştur. Bu kavram çeşitli şekilllerde kendisini göstererek ihtiyaçlara sorunsuz cevap vermek adına gelişen teknoloji ile doğru orantılı hareket ederek çağa ışık tutmaya özen göstermiştir.

Tarihi bu kadar eskiye dayanan ve çağımızın vazgeçilmez unsuru olan Mobilya Sektörüne Pasha Mobilya ailesi olarak 50 yılı aşkın zamandır hizmet vermeye devam etmekteyiz. Sektöre başladığımız bu yıllarda kısıtlı teknolojiyi en etkin şekilde kullanarak Ofis Mobilyaları alanında hizmet ederek faaliyete başladık. Kalite, şıklık ve konforu ön planda tutan anlayışın hakim olduğu ofis mobilyaları alanında emin adımlarla ilerlerken yenilikçi bir tarza Ofis Mobilyaları sektöründe öncü firma olmayı ilke edindik.

Ofis Mobilyaları alanında edindiğimiz engin tecrübe, bilgi ve birikimleri trend mobilya modellerini baz alan, etkin üretim tekniklerinin daha verimli çalışmasına olanak sağlayan metotla Ev Mobilyaları alanına taşımaya karar verdik. Son yıllarda edindiğimiz müşteri ilişkileri ve olumlu geri bildirimlerle doğru yolda ilerlediğimiz bilinciyle Lüx Country tarzda Ev Mobilya tasarımı ve üretimi yapmaya devam etmekteyiz. Aynı zamanda kişi istek ve arzularını baz alacak şekilde özel üretim yapmaktayız.Müşterilerimizin memnuniyet seviyesini her zaman en üst seviyede tutmaya devam ediyoruz...

Ülke
Teslimat
Özel Proje
Çalışan
Neden bizi seçmelisiniz.

Neden bizi seçmelisiniz.Özel olarak tasarladığımız ürün modellerimizi eşsiz projelere dönüştürmeye özen gösteriyoruz.

Pasha Mobilya ekibi olarak yılların getirdiği tecrübeyi uzman ve yetenekli kadromuzla harmanlayarak sayısız proje ve ürüne ev sahipliği yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Uzun ömürlü mobilya modellemesi ile geleceğe daha sağlam bakmanızı sağlacak şıklığı ve zerafeti evlerinize taşıyoruz. 

Misyonumuz.

Misyonumuz.Yarım asrı aşkın zamandır Mobilya sektörüne hizmet vermeye devam ediyoruz.

Yarım asrı aşkın zamandır Mobilya sektörüne hizmet vermeye devam ederken mobilyanın zaman içerisinde gelişiminde ki tüm evrelerinin tecrübe, bilgi ve birikimini sağlam bir temel etrafında birleştirerek yeni modellerimize ışık tutuyoruz.

Biz ne yaparız.

Biz ne yaparız.Kalite ve şıklığı ilke edinen bir anlayışla tasarlıyoruz.

Kalite ve şıklığı ilke edinen bir anlayışla tasarlamaya devam ettiğimiz, Country Mobilya kategorisinde trend mobilya modelleriyle hizmet vermeye devam ediyoruz. Sektörün önde gelen firmaları listesinde zirveye oynayan bir anlayışla ve teknolojiyi en etkin şekilde üretimimize kattığımız bu safhada rağbet gören Mobilya tasarım ve üretimine devam ediyoruz.

Whatsapp
Telefon
Whatsapp Destek Hattı